Starptautiskais laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāls “Re Rīga!” notiek kopš 2013. gada, un pa šo laiku uz Latviju ir atvedis vairāk kā 120 māksliniekus no 25 valstīm, kopā pulcējot vairāk kā 8o 000 skatītāju! Caur krāsu, skaņu, noskaņu un radošās izpausmes formu dažādību, “Re Rīga!” piedāvā piedzīvot mākslas brīnumu, sastopoties ar dažādām pasaules kultūrām. Mūsu mērķis – aktivizēt kultūras procesus Rīgā un ārpus tās, attīstīt laikmetīgā cirka un ielu mākslas kultūru Latvijā, padarot publisko telpu par pozitīvi lādētu, radošu, piedzīvojumiem bagātu, sociāli atraktīvu vidi.

2022. gadā Starptautiskais laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāls Re Rīga! notiks no 17. līdz 21. augustam Āgenskalnā, Rīgas cirka jaunajā teritorijā, Zeļļu ielā 25 un Sporta ielas kvartālā.

Festivālu organizē “Pievilcīgas pilsētvides biedrība” sadarbībā ar VSIA “Rīgas cirks”, kurā apvienojušies vairāki radošās nozares profesionāļi, kas līdz šim veiksmīgi darbojušies realizējot vietējas un starptautiskas nozīmes projektus.

Ieskats 2020. gada festivālā “Re Rīga!”