OTRDIENA, 13.08.2024.
17.00–19.00 Rīgas cirka skolas rotaļu laukums
Kur: Rīgas cirka pagalmā
Ieeja ar atklāšanas ielūgumiem vai brīvbiļetēm

18.00–18.30 Festivāla atklāšanas izrāde: Defracto (FR) “Croûte”
Kur: Rīgas cirka pagalmā
Ieeja ar atklāšanas ielūgumiem vai brīvbiļetēm

19.00–19.30 Morganas Morandi (IT) darbizrāde “Miss SBarbie”
Kur: Rīgas cirka arēnā
Ieeja ar atklāšanas ielūgumiem vai brīvbiļetēm

20.00–20.30 Art For Rainy Days (LV/LT/UK) darbizrāde “How a Spiral Works”
Kur: Rīgas cirka arēnā
Ieeja ar atklāšanas ielūgumiem vai brīvbiļetēm

21.30–22.00 Taigi Cirkas (LT) darbizrāde “Saucisson”
Kur: Rīgas cirka arēnā
Ieeja ar atklāšanas ielūgumiem vai brīvbiļetēm

TREŠDIENA, 14.08.2024.

19.00–19.50
Alta Gama (ES/ARG) izrāde “Mentir lo mínimo”
Kur: Rīgas cirka arēnā
BIĻETES

20.00–20.40 Cronopio (LV/ARG) bufonādes komēdija pieaugušajiem “MUDO – Comedia Bufa”
Kur: Rīgas cirka Zirgu stallī
BIĻETES

20.40–21.00 Saruna ar māksliniekiem
Kur: Rīgas cirkā

CETURTDIENA, 15.08.2024.

17.30–18.00 Defracto (FR) izrāde “Croûte”
Kur: Vērmanes dārzā
Bez maksas 

18.00–18.30 Felix & Philo (DE/CH) izrāde “Red Pants”
Kur: Vērmanes dārzā
Bez maksas 

19.00–19.50 Alta Gama (ES/ARG) izrāde “Mentir lo mínimo”
Kur: Rīgas cirkā
BIĻETES

20.00–20.40 Cronopio (LV/ARG) bufonādes komēdija pieaugušajiem “MUDO – Comedia Bufa”
Kur: Rīgas cirka Zirgu stallī
BIĻETES

20.40–21.00 Saruna ar māksliniekiem
Kur: Rīgas cirkā

PIEKTDIENA, 16.08.2024.

17.30–18.00 Felix & Philo (DE/CH) izrāde “Red Pants”
Kur: Vērmanes dārzā
Bez maksas 

18.00–18.30 Defracto (FR) izrāde “Croûte”
Kur: Vērmanes dārzā
Bez maksas 

18.30–19.15 Company Midnight (BE) izrāde “Us”
Kur: Vērmanes dārzā
Bez maksas 

19.00–19.50 Ksavi Larreja (ES) izrāde “Pin Pang”
Kur: Rīgas cirkā
BIĻETES

20.00–20.30 Saruna ar Ksavi Larreju
Kur: Rīgas cirkā

SESTDIENA, 17.08.2024.

11.00–11.30 Cronopio (LV/ARG) izrāde mazuļiem “Vecmāmiņa”
Kur: Rīgas cirka Zirgu stallī
BIĻETES DRĪZUMĀ

14.30–16.00 Rīgas cirka skolas rotaļu laukums
Kur: Vērmanes dārzā
Bez maksas

15.00–15.30 Dmitrija Pudova (LV) izrāde “Ģeometriskā žonglēšana”
Kur: Vērmanes dārzā
Bez maksas

16.00–16.45 Company Midnight (BE) izrāde “Us”
Kur: Vērmanes dārzā
Bez maksas 

16.00–17.00 Rīgas cirka skolas rotaļu laukums
Kur: Rīgas cirkā
Bez maksas

17.00–17.30 Cronopio (LV/ARG) izrāde mazuļiem “Vecmāmiņa”
Kur: Rīgas cirka Zirgu stallī
BIĻETES DRĪZUMĀ

17.00–17.30 Dmitrija Pudova (LV) izrāde “Ģeometriskā žonglēšana”
Kur: Vērmanes dārzā
Bez maksas

18.00–18.50 Ksavi Larreja (ES) izrāde “Pin Pang”
Kur: Rīgas cirkā
BIĻETES

19.00–19.30 Saruna ar Ksavi Larreju
Kur: Rīgas cirkā

20.00–21.00 Toma Monktona (NZ) izrāde “Endling”
Kur: LKA Zirgu pastā (Dzirnavu ielā 46)
BIĻETES DRĪZUMĀ

21.00–21.30 Saruna ar Tomu Monktonu
Kur: LKA Zirgu pastā (Dzirnavu ielā 46)