CRONOPIO izrāde “PAČAMAMO”
Argentīna / Latvija

Savā koferī nesdams trikus, mūziku, kā arī dažādas noderīgas un nenoderīgas lietas, klauns Cronopio ierodas jaunā (vai varbūt sen pazīstamā?) vietā. Uzburdams komisku un sirsnīgu ne pārāk veikla ceļotāja tēlu, Cronopio humora valodā runā par lielam un mazam pazīstamām tēmām. Izrādē piedalās arī argentīniešu mūziķe Joli Kamoposa (Yoli Campos).

“Pačamama” Dienvidamerikas pirmiedzīvotāju – kečvu (inku) – mitoloģijā ir dieviete, kuras vārdu varētu tulkot kā Māte Zeme vai Māte Pasaule. Pačamamai arī mūsdienās tiek veltīti Andu civilizācijas rituāli – gan kečvu pēctečiem nozīmīgi, gan uz tūristiem orientēti. Kādas ir mūsu attiecības ar Māti Zemi? Vai ceļojot un uz īsāku vai garāku laiku piestājot dažādās valstīs, šīs attiecības mainās?

Klauns Cronopio (Mariano Gedwillo) ir argentīnietis ar latviešu saknēm. Viņš ir audzis Latīņamerikā, uzstājies daudzviet pasaulē, tostarp daudzās Eiropas valstīs, un šobrīd Rīgas cirkam viņu ir izdevies uz laiciņu noķert Cronopio vecvecāku dzimtajā Rīgā.

Joli Kamposa ir mūziķe un komponiste, producente un radio personība no Argentīnas.

Kad: 15. augustā plkst. 17.30
16. augustā 18.00
20. augustā 11.00 – lielformāta papildizrāde “Pačamamo Delux”
Kur: Rīgas cirkā
Ieteicamais vecums: bez vecuma ierobežojuma (biļetes vajadzīgas no 3 gadu vecuma)
Izrādes garums: 45 min

BIĻETES
Biļetes nav piesaistītas konkrētai sēdvietai.

!!! Uz 15. augusta izrādi jāizņem BRĪVBIĻETES

Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka publicitātes nolūkos:

  • varat tikt fotografēts un filmēts;
  • jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.