Laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāls RE RĪGA! 15.–20. augustā aicina uz sālsmaizi nesen renovētajā Rīgas cirka arēnā, kur svinēsim ierašanās tēmu – atgriešanos atjaunotajās mājās, ierašanos jaunā vai jau pazīstamā zemē un ierašanos neparastā un varbūt pat neiespējamā pasaulē.

Šogad starptautisko cirka un ielu mākslas festivālu RE RĪGA! atklāsim 15. augustā no plkst. 17.00. Programmā ir gan izrādes, ko varēs redzēt arī citās festivāla dienās, gan izrādes un aktivitātes, kas notiks vienīgi šajā vakarā. Atklāšanas pasākumā ieeja ir bez maksas, taču tikai ar brīvbiļetēm vai ielūgumiem. Nenokavē pieteikšanos, un tiekamies festivālā!

Festivāla atklāšana ar bezmaksas izrādēm un sarunām par cirku notiks 15. augustā Rīgas cirkā. Aicinām izvēlēties laiku, cikos apmeklēsiet pasākumu. Ja vēlaties visu vakaru pavadīt svinībās, lūgums izvēlēties brīvbiļetes uz visām trim pasākuma daļām.

Festivāla RE RĪGA! atklāšanas vakara programma

Ieeja pasākumā no Merķeļa ielas puses, cauri sarkanajiem vārtiem, jau no plkst. 16.30.
Būs pieejams bārs, kurā iegādātos dzērienus varēsiet baudīt omulīgajā cirka pagalmā.

1. daļa: 17.30–18.30 ar klauna Cronopio izrādi “Pačamamo” (45 min)
BRĪVBIĻETES

2. daļa: 18.30–20.00 ar “Cie Monad” izrādi “Yin Zero” (25 min.)
BRĪVBIĻETES

3. daļa: 20.00–22.30 ar “Recover Laboratory” darbizrādi “Mazāk par trīs” (20 min.)
BRĪVBIĻETES

Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka publicitātes nolūkos:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.