ALTA GAMA izrāde “MELO MAZĀK”
Spānija / Argentīna

“Melo mazāk” ir minimālisma tradīcijās ieturēts iestudējums humoristisks un vienlaikus aizkustinošs stāsts par to, cik maz ir vajadzīgs laimei. Uz skatuves ir trīs ķermeņi – sievietes, vīrieša un velosipēda. Mijiedarbojoties elpu aizraujošos trikos, tiek meklēta autentiskuma un vienkāršības atslēga.

Iestudējuma autori uzskata, ka lietu būtība ir vienkāršībā – tā ir iespēja visu izjust un ieraudzīt iespējami plašāk. Vienkārša darbība kļūst par sajūtu lupu. Iestudējums ar savu šķietamo vienkāršību tuvina skatītāju sevis pieņemšanas sarežģītībai. Vienkārši, poētiski un ar humora piesitienu. “Melo mazāk” ir izrāde, kas cenšas atbrīvoties no visa liekā, lai nonāktu pie būtības, pie minimuma. Bet, kas ir minimums? Minimums ir jūsu ķermenis un jūsu attiecības ar to. Vai jums tas patīk? Vai tas jums ir ērts? Vai jūs to mainītu?

Mākslinieki apšauba to, kas sabiedrībā tiek uzskatīts par “estētisku defektu”. Viņi vēlreiz izvērtē skaistuma ideālu nozīmi un runā par saviem ķermeņiem, parādot tos bez mānīšanas, filtriem vai mākslīguma.

Apvienība Alta Gama ir radusies satiekoties diviem apņēmīgiem un mērķtiecīgiem māksliniekiem – aktrisei, dziedātājai Amandai Delgado (Spānija) un veloakrobātam Aleho Gamboa (Argentīna), kuri atraduši kopīgu valodu un tic, ka māksla spēj mainīt pasauli. Viņu izrādēs savienojas mūzika, teātris un cirks.

Kad:
trešdien, 14. augustā plkst. 19.00
ceturtdien, 15. augustā plkst. 19.00
Kur: Rīgas cirka arēnā, Merķeļa iela 4, Rīga
Ieteicamais vecums: 6+
Izrādes garums: 50 min

Izrāde pieejama:

  • ratiņkrēslā,
  • nedzirdīgajiem,
  • cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem (indukcijas cilpa)

BIĻETES
Biļetes nav piesaistītas konkrētai sēdvietai.

Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka publicitātes nolūkos:
– varat tikt fotografēts un filmēts;
–  jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.

Izrādi festivālā RE RĪGA! atbalsta