Starptautiskais ielu mākslas un pasaules mūzikas festivāls RE RE RIGA! piedāvā filmu „Pieskarties debesīm”.

„Pieskarties debesīm” ļauj skatītājiem ielūkoties pārsteidzošajā, spraigajā cirka akrobātu darba ikdienā, ko papildina atklāti un personiski stāsti par risku, robežu pārkāpšanu un tiekšanos uz pilnību. Lai spētu likt uz spēles savu veselību un dzīvību, pilnībā veltītu studijām un treniņiem vairākus gadus savas dzīves, māksliniekiem ir jābūt apveltītiem ar dzelzs disciplīnu un mākslinieka dvēseli, turklāt viņu ikdiena paiet nemitīgos ceļojumos, tālu no mājām.

Režisors Horasio Alkala ir iedziļinājies astoņu dažādas izcelsmes cirka akrobātu personīgajos dzīvesstāstos, kurus intensīvi papildina meistarīgi uzņemti akrobātikas priekšnesumu kadri. Paša režisora septiņus gadus ilgā cirka pieredze ar dažādām trupām, to skaitā  arī Cirque du Soleil sastāvā, apceļojot 11 dažādas valstis, ļauj viņam īpaši dzīvā un patiesā veidā atklāt mūsdienu cirka skolā valdošās atmosfēras burvību un neaptveramo cilvēcisko iespēju plašumu.

Filma ir liecība par cilvēka gara spēku un neierobežotajām iespējām, slavinājums mākslinieku spēkam un grācijai, kā arī uzmundrinājums sekot saviem sapņiem.

Filmas seanss mūsu draugiem notika 2.jūnijā plkst. 19.00.
Sekojiet informācijai, piedāvāsim filmu noskatīties arī citos vasaras pasākumos līdz festivālam.

Filmas veidotāji:
Režija: Horacio Alcalá
Producenti: Carlos Batres, Aitor Echeverria, Horacio Alcala, Mariana Martinez Resendez
Redaktors: Nacho Ruiz Capillas
Scenārijs: Horacio Alcalá