CRONOPIO izrāde mazuļiem “Vecmāmiņa”
Latvija / Argentīna

Klauna Cronopio izrāde bēbīšiem “Vecmāmiņa” – rotaļīga kopābūšana ar klaunādes elementiem.

Spēlēties, lai cik mums būtu gadu – klauna Cronopio “Vecmāmiņa” dodas satikt mazuļus un ar tiem pavada laiku kā ar saviem mazbērniem. Mūzika, cirks, klaunāde un nedaudz dzejiska noskaņa izrādē, kas pēc sava formāta un atmosfēras īpaši piemērota visjaunākajai auditorijai.
Izrādei seko tās neformālā daļa radošās darbnīcas veidolā.

Mariano Gedvijo (Mariano Gedwillo), plašāk zināms ar skatuves vārdu Cronopio, ir klauns, režisors, virves staigātājs un žonglieris no Argentīnas. Savas gaitas mākslas pasaulē uzsācis 1997. gadā, uzstājoties Argentīnā un citās Dienvidamerikas valstīs, vēlāk uzstājies dažādās Eiropas valstīs. Vēloties, lai klaunāde sasniegtu ne vien metropoles, bet arī mazpilsētas un ciematus, 2002. gadā Mariano nodibināja klaunu teātri Compañía de Trabajadores Kallejeros.

Mākslinieka meklējumi pēc patiesa un autentiska Klauna tēla balstās dzīves reālijās, tāpēc viņu interesē mijiedarbība ar ļoti dažādām auditorijām – bagātiem un nabagiem, jauniem un veciem, nopietniem un smieklīgiem, ieinteresētiem un skeptiķiem. “Es ticu mākslas transformējošajam spēkam un tam, ka ikvienam no mums ir dota spēja apgūt mākslas valodu, lai dalītos savā unikālajā pasaules redzējumā,” saka mākslinieks. Kopš 2023. gada Mariano dzīvo un strādā savu senču zemē Latvijā – kā mākslinieks un kā Rīgas cirka skolas žonglēšanas un klaunādes pasniedzējs.

Citas festivālā Re Rīga! un Rīgas cirkā rādītās klauna Cronopio izrādes: “Pačamamo” un “MUDO – Comedia Bufa”.

Kad: sestdien, 17. augustā plkst. 11.00 un 17.00
Kur: Rīgas cirka Zirgu stallī, Merķeļa iela 4, Rīga
Ieteicamais vecums: 03  gadi
Izrādes garums: 45 min (25 min. izrāde un 20 min. radošā darbnīca)

BIĻETES
Biļetes nav piesaistītas konkrētai sēdvietai.

Izrāde pieejama:

  • ratiņkrēslā,
  • nedzirdīgajiem,
  • cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem (indukcijas cilpa)

Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka publicitātes nolūkos:
– varat tikt fotografēts un filmēts;
–  jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.